Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali Yamaha RX-V583, 7.2, 115W

Kodi i produktit:
218080
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
Trashësia [mm]:
327
Prodhuesi:
Yamaha

Si të porosisim në Gjirafa50?

769.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 64.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

7.2 kanal 80 W marrës për kanale me tingull të fuqishëm rrethues për teknologjinë Wi-Fi dhe Bluetooth. Për më tepër, do të vlerësoni gjithashtu pajtueshmërinë e Wireless Direct për karakteristikat e rrjeteve të thjeshta, Enhancer Music Compressed për Bluetooth, MusicCast, AirPlay, Spotify, Pandora, Dolby Atmos, Dolby Vizioni, YPAO Audio Optimization, HDCP2.2, Cinema DSP, për luajtje të pandërprerë pa boshllëqe ose mbështetje 3D, 4K UHD dhe HDR. Natyrisht, marrësi është gjithashtu Modeli i ECO që redukton konsumin e energjisë deri në 20%. Menuja me shumë gjuhë OSD, butoni SCENE, sintonizues FM / AM me 40 parapraksa, kohëmatës, aplikacion AV Controller për funksionim të lehtë, funksionin e fikjes automatike. Ndërfaqja: USB 2.0, hyrja 4x HDMI, dalje 1x HDMI, hyrja e mikrofonit kalibrues, jack 3.5mm, dalje kufje, LAN, Wi-Fi, hyrje video me përbërje 3x, dalje video të përbërë, hyrje 3x audio, dalje 2x subwoofer, Dalja e altoparlantit 7x, dalja e altoparlantit për zonën B për audio 2k në dhomën e nënës. Marrësi është i pajtueshëm me shumë formate audio si Dolby True HD dhe DTS-HD Master Audio. Është gjithashtu në përputhje me codec audio definicion të lartë të tilla si DSD, AIFF, FLAC, WAV, Apple Lossless. Dimensionet 43,5 x 16,1 x 32,7 cm. Pesha 8.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
DLNA:
EAN:
4957812617048
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS, DTS-Express, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS-X
Fuqi për kanal (W):
115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
4957812617048
Konsumi maksimal (W):
600
Lartësia [mm]:
225,5
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
7,2
Pesha [kg]:
8,1
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port hyrës AUX, kaoksial, HDMI, kufje, optik, RCA, USB
Prodhuesi:
Yamaha
Trashësia [mm]:
327
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE