Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Sony STR-DH190, i zi

Kodi i produktit:
233328
Bluetooth:
EAN:
4548736068124
Fuqi për kanal (W):
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430

Si të porosisim në Gjirafa50?

264.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

STR-DH190 siguron tinguj të qartë, me cilësi të lartë dhe mund të lidhet me teknologjinë Bluetooth. Ju mund ta lidhni me pajisje, të tilla si PS-HX500 ose PS-LX300USB, dhe të plotësoni tingujt e regjistrimeve tuaja. Sistemi ofron një fuqi dalëse prej 100 W + 100 W (8 ohms, 1 kHz, THD 1%), nga parametrat e tjerë të rëndësishëm të aftësisë së saj karakterizon rezistencën: 6 - 16 ohm dhe ka sintonizues FM. Prej ndërfaqeve ka: hyrje analoge audio (4), hyrje fono (1), Bluetooth dhe dalje për kufje (1).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4548736068124
Fuqi për kanal (W):
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
Kodi i prodhuesit:
STRDH190.CEL
Lansuar:
23. 3. 2018
Lartësia [mm]:
133
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
6.7
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kufje, phono
Prodhuesi:
Sony
Trashësia [mm]:
284
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Marrës AV Sony STR-DH190 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE