Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Sony STR-DH590, i zi

Kodi i produktit:
233329
Bluetooth:
Mbështetje për 4K / UHD:
Trashësia [mm]:
297
Prodhuesi:
Sony
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kaoksial, HDMI, kufje, optik, port dalës për subwoofer

Si të porosisim në Gjirafa50?

385.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmirëso pajisjet shtëpiake të kinemasë me STR-DH590 dhe gëzoni një pamje më të madhe dhe më të qartë. Përforcuesi AV 5.2-kanalësh sjell filmat tuaj me 4K HDR, Dolby Vision dhe zërim fleksibil rrethues. Në të mund të lidhni pajisje të ndryshme përmes Bluetooth dhe porteve të ndryshme. Sistemi ofron lidhje HDMI (4 hyrje / 1 dalje) me transmetim të sinjalit 4K / 60p (4: 4: 4) dhe mbështetje për HDCP 2.2 dhe HDR. Gëzoni zërin fleksibël rrethues me zërin rrethues 5.1-kanalësh dhe zërin virtual rrethues 2.1-kanalësh. Përforcuesi ofron një fuqi dalëse prej 145 W (6 ohm, 1 kHz, 1k THD 0.9%) dhe rezistencë 6 - 16 ohms. Ka porte: Audio optike (1); hyrja audio koaksiale (1); hyrje analoge audio (4); para-dalje për subwoofer (2); dalja të kufjeve (1); USB (vetëm për energji); dekodim për HDMI: DSD, Dolby® Digital, Dolby® Dual Mono, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, DTS® dhe DTS 96/24.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4548736068056
Formatet audio:
Dolby Digital, Dolby Dual Mono, DSD, DTS, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
Kodi i prodhuesit:
STRDH590.CEL
Lansuar:
23. 3. 2018
Lartësia [mm]:
133
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
5,2
Pesha [kg]:
7,1
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kaoksial, HDMI, kufje, optik, port dalës për subwoofer
Prodhuesi:
Sony
Trashësia [mm]:
297
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Marrës AV Sony STR-DH590 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE