Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Onkyo TX-NR575E, i zi

Kodi i produktit:
216278
AirPlay:
Marrës FM / AM:
Trashësia [mm]:
328,5
Spotify:
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm jack, kaoksial, HDMI, optik, Subwoofer (dalës), RCA, RJ-45, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
589.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi AV ose marrësi audio-video Onkyo TX-NR575E është një pajisje gjithëpërfshirëse që menaxhon dhe korrigjon pajisjet audio dhe video në shtëpinë tuaj. Ky aparat i gjithanshëm pranon dhe njeh një shumëllojshmëri të transportuesve të formatit audio dhe është i aftë të punojë me ta. Rezultati është tingull i pastër, i pasur dhe autentik. Ky marrës AV do t'ju ofrojë argëtim të shkëlqyer, duke përfshirë Chrome Cast dhe Dolby Atmos. Marrësi deshifron formatet zanore të humbura të Dolby True HD dhe DTS-HD Master Audio. Këto formate mund të gjenden në videot Blu-ray dhe HD, sepse ato përputhen sa më shumë që të jetë e mundur me mjeshtrin e studios, kështu që tingulli që rezulton është gjithmonë jashtëzakonisht i vërtetë. Ju mund të shikoni përpara tingujt delikate në sfond, efektet e stuhishme speciale dhe faktin që dëgjoni çdo fjalë në çdo bisedë. Marrës i fuqishëm me 7.2 kanal me zë rrethues dinamik deri në 135 W për kanalin. Në instalimin e parë, përdoruesi mirëpret kalibrimin automatik të zërit me AccuEQ Room Calibration. Marrësi mund të trajtojë lehtësisht formatet e filmave me definicion të lartë Dolby True HD dhe DTS-HD Master. Natyrisht, HDMI me specifikimet e fundit, mbështetja Ultra HD në 60Hz, video 3D, 24bit / 192kHz D / A konvertues, hapësirë me ngjyra BT.2020. Mundësia e transmetimit të muzikës përmes Bluetooth me Advanced Music Optimizer, e cila përmirëson cilësinë e muzikës së ngjeshur. Natyrisht, ka edhe një radio FM me 40 paraprakisht. Konektorët: 4x hyrje HDMI, 1x dalje HDMI, USB, etj. FireConnect Muti-room, TuneIn, Spotify, Deezer, AirPlay, Chrome Cast dhe Dolby Atmos mbështetje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4573211152456
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby True HD, Dolby Vision, DTS-HD Master Audio, DTS-X
Fuqi për kanal (W):
135
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
TXNR575EB
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
480
Lartësia [mm]:
173,5
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
7,2
Pesha [kg]:
9
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm jack, kaoksial, HDMI, optik, Subwoofer (dalës), RCA, RJ-45, USB
Spotify:
Trashësia [mm]:
328,5
WiFi:

Bashkangjitja Onkyo TX-NR575E edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE