Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përforcues zërimi Onkyo TX-8130, i zi

Kodi i produktit:
179613
Cilësitë e audios:
Komandë për tone të frekuencës së mesme dhe basit
Fuqi për kanal (W):
110
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
TX-8130B

Si të porosisim në Gjirafa50?

535.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përforcuesi për zërim me kualitet Hi-Fi Onkyo TX-8130 i zi, që përdorë teknologjitë WRAT (Wide Range Amplifier Technology) dhe transformuesin masiv EI. Ky produkt do të ofrojë ndalimin e distonimit në zërim që të dëgjoni nëpërmjet tij me orë të tëra. Teknologjia WRAT është krijuar për të ofruar zë natyral dhe shumë të qartë si dhe transformuesin masiv EI që kontrollon zmadhuesit gjatë gjithë kohës, edhe në përdorim të gjatë. Ka butonat që ju ndihmojnë të punoni me të për të rritur apo zvogëluar tonin e zërit dhe ka karakteristika të veçanta sa i përket burimit të materialit, veçanarisht për inçizime të kualiteteve të ulëta. Ky model është dizajnuar në mënyrë unike për të rregulluar zërin sipas shijes tuaj, nga zero.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Cilësitë e audios:
Komandë për tone të frekuencës së mesme dhe basit
Fuqi për kanal (W):
110
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
TX-8130B
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
200
Lartësia [mm]:
149
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
7,9
Porte hyrëse dhe dalëse:
Optik, RCA, RJ-45
Prodhuesi:
Onkyo
Raporti zë-në-sinjal (dB):
106
Trashësia [mm]:
328

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE