Përforcues zërimi Onkyo TX-8150 i argjendtë

Kodi i produktit:
179611
Bluetooth:
Marrës FM / AM:
Trashësia [mm]:
328
Raporti zë-në-sinjal (dB):
106
Prodhuesi:
Onkyo

Si të porosisim në Gjirafa50?

755.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 62.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përforcuesi për zërim me kualitet Hi-Fi Onkyo TX-8150 i argjendtë, që përdorë teknologjitë WRAT (Wide Range Amplifier Technology) dhe transformuesin masiv EI. Ky produkt do të ofrojë ndalimin e distonimit në zërim që të dëgjoni nëpërmjet tij me orë të tëra. Teknologjia WRAT është krijuar për të ofruar zë natyral dhe shumë të qartë si dhe transformuesin masiv EI që kontrollon zmadhuesit gjatë gjithë kohës, edhe në përdorim të gjatë. Ka butonat që ju ndihmojnë të punoni me të për të rritur apo zvogëluar tonin e zërit dhe ka karakteristika të veçanta sa i përket burimit të materialit, veçanarisht për inçizime të kualiteteve të ulëta. Ky model është dizajnuar në mënyrë unike për të rregulluar zërin sipas shijes tuaj, nga zero.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Komandë për tone të frekeuncës së mesme dhe basit
EAN:
4961330039732
Fuqi për kanal (W):
135
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
TX-8150S
Komandë:
Lartësia [mm]:
149
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
11,2
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kufje, optik, RCA, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Onkyo
Raporti zë-në-sinjal (dB):
106
Trashësia [mm]:
328
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE