Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Pioneer VSX-531D-B, i zi

Kodi i produktit:
215010
Bluetooth:
Marrës DAB:
Trashësia [mm]:
320,5
Prodhuesi:
Pioneer
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kompozite (hyrës/dalës), kaoksial digjitak (hyrës), mini jack, HDMI, kufje, optik, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

413.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Krijo kinemanë tuaj në shtëpi dhe zhyt veten në 5.1 surround sound me marrësin AV Pioneer VSX-531D-B. Marrësi mbështet standardet e fundit të videos dhe 130 W për kanalin e riorganizon shtëpinë tuaj duke dëgjuar muzikën tuaj të preferuar, si dhe duke shikuar videot 3D. Me 6 hyrje HDMI, ju mund ta përdorni marrësin si bazë për lidhjen e pajisjeve video, audio dhe lojë. Teknologjia e avancuar dhe modaliteti ECO me efikasitet energjetik, e bëjnë VSX-531D-B një marrës të përsosur për argëtim në shtëpi. Mbështetja e transmetimit të rezolucionit të ri 4K Ultra HD (Pass Through), e kombinuar me disa nga televizorët më të fundit, mund të përjetoni një pamje më të mprehtë. Ose mund të shijoni video të pabesueshme FullHD 3D nga disqet Blu-ray në komoditetin e divanit tuaj. Zhvendosni këtë realitet të ri në dhomën tuaj të jetesës me cilësi superiore Blu-ray 3D. Kombinuar me një lojtar Blu-ray 3D pajtueshëm dhe 3D TV, shton një dimension të ri për filma, dokumentarë dhe përmbajtje të tjera Blu-ray 3D. Pioneer VSX-531D-B marrës AV 5.1 kanali ofron 130 vat për kanal në 6 ohms. Ai integron një amplifikator të kualitetit të lartë të drejtpërdrejtë me procesorin Texas Instruments Aureus DSP. Lidhëset përfshijnë: 4x HDMI, AV Composite, koaksial dixhital, optik dixhitall, USB, Bluetooth, audio dhe lidhje jack. Marrësi mund të luajë imazhe 3D nga disqet Blu-ray në cilësinë FullHD. Dimensionet e marrësit janë 435 x 168 x 320.5 mm dhe pesha 8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Advanced Sound Retriever, Auto Level Control, Headphone Surround, Loudness, MCACC, Midnight Listening Mode
EAN:
4573211152661
Formatet audio:
Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby True HD, DTS-HD High Resolution Audio
Fuqi për kanal (W):
130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
VSX-531D-B
Komandë:
Konsumi maksimal (W):
220
Lartësia [mm]:
168
Marrës DAB:
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
5
Pesha [kg]:
8
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kompozite (hyrës/dalës), kaoksial digjitak (hyrës), mini jack, HDMI, kufje, optik, USB
Prodhuesi:
Pioneer
Trashësia [mm]:
320,5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE