Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set zërimi Yamaha YHT-1840

Kodi i produktit:
223172
EAN:
4957812618496
Mbështetje për 4K / UHD:
Trashësia [mm]:
315
Prodhuesi:
Yamaha
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kaoksial, HDMI, kufje, optik, subwoofer (dalës), RCA

Si të porosisim në Gjirafa50?

539.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4957812618496
Formatet audio:
Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, DSD, DTS Digital Surround
Fuqi për kanal (W):
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
YHT-1840
Komandë:
Lartësia [mm]:
151
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
5.1
Pesha [kg]:
7.4
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kaoksial, HDMI, kufje, optik, subwoofer (dalës), RCA
Prodhuesi:
Yamaha
Trashësia [mm]:
315
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE