Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Yamaha YHT-1810, i zi

Kodi i produktit:
183882
EAN:
4957812557962
Formatet audio:
Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS
Fuqi për kanal (W):
70
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435

Si të porosisim në Gjirafa50?

507.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Yamaha YHT-1810 është sistem zërimi që përmban një marrës AV HTR-2067 shumë të fuqishëm dhe një altoparlant NS-P40 5.1 që ka një kualitet të lartë dhe lëshon zë realistik. Ky marrës ka dy funksione: Virtual Cinema DSP që riprodhn zë përmes 5 kanaleve duke përdorur 2 altoparlantë si dhe Virtual Front Cinema që operon me principet e njëjta përveç se përdorë të gjithë altoparlantët për të riprodhuar zërin. Sistemi ka një bass shumë të fortë dhe të pasur që e mban një balancë të zërit. Përmban 4 porte HDMI për hyrje dhe një port të zërit për dalje, duke ju lejuar për të transferuar video ndërmjet marrësit dhe ekranit 4K Ultra HD. Përkrahë edhe formatin Blu-Ray. Një veçori tjetër që ky marrës ka është mënyra ECO që e redukton konsumin e energjisë për 20%. Ka një fikje automatike që mundëson që pajisja të fiket pas 2, 4, 8 dhe 12 orëve. Ky marrës ka edhe një akordues FM që e lejon transmetimin e videove në formatin 3D dhe 4K. Altoparlantët 5.1 kanë një performancë prej 6x 30W me rezistencë prej 6om.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4957812557962
Formatet audio:
Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS
Fuqi për kanal (W):
70
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
4957812557962
Komandë:
Lartësia [mm]:
151
Marrës FM / AM:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
5,1
Pesha [kg]:
7,4
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, optik, RCA
Prodhuesi:
Yamaha
Trashësia [mm]:
315
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE