Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës Denon DRA-800H, i argjendtë

Kodi i produktit:
264103
AirPlay:
Marrës FM AM:
Trashësia mm:
339
Spotify:
Raporti zë-në-sinjal dB:
98

Si të porosisim në Gjirafa50?

702.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmirësoni nivelin e përvojës së dëgjimit të disqeve vinyl dhe teatrit shtëpiak me marrësin e ri Denon DRA-800H 2-kanalësh Hi-Fi Network. Ai mbështet skedarë audio me definicion të lartë, transmetim wireless të muzikës, kontrollin e zërit dhe rezolucion 4K UHD në 5 hyrje HDMI. DRA-800H fsheh një përforcues shumë të përparuar me modelin e vet dhe furnizimin me energji të fuqishme. Kjo e bën këtë marrës të aftë të furnizojë altoparlantët tuaj me tinguj të detajuar dhe të fuqishëm. DRA-800H është i lehtë për t'u lidhur me televiziorin tuaj, shërbimin e preferuar të muzikës në internet ose sistemin HiFi - me lidhje 4K Ultra HD HDMI dhe teknologjinë më të fundit të transmetimit wireless (Wi-Fi, AirPlay 2, Bluetooth dhe teknologji multiroom të integruar). Shijoni transmetimin e muzikës në rrjetin tuaj shtëpiak ose përmes një pajisje USB të lidhur përmes lidhësit USB në panelin e përparmë të marrësit. Skedarët e mbështetur nga të cilët mund të shijoni janë MP3, WAV, FLAC, ALAC dhe DSD (2.8 / 5.6MHz). Ju keni një gamë të gjerë shërbimesh online të transmetimit të muzikës, duke përfshirë Spotify Free ose Premium, Deezer, Tidal, Amazon Music dhe shumë më tepër. Eksploroni botën e pafundme të radios në internet me TuneIn dhe shijoni radiot në të gjithë planetin pa ndërhyrje të bezdisshme. Përdorni DRA-800H hands-free me Amazon Alexa dhe zërin tuaj. Rregulloni volumin, kaloni në këngën tjetër, ndërroni hyrjet për të përdorur media player të tjerë dhe më shumë. Shkarkoni HEOS Home Entertainment Skil falas për të mundësuar kontrollin e zërit të DRA-800H, HEOS dhe produkteve të tjera të zgjedhura Denon. Kërkon aplikacionin Alexa dhe një nga altoparlantët Amazon Echo, Dot ose altoparlantë të tjerë të ngjashëm inteligjentë. Ndërfaqet: 5 hyrje audio; hyrjet dixhitale: optike / koaksiale / USB-A (2/1/1); hyrje fono MM; dalja para / hyrja kryesore - subwoofer / Zone2; HDMI: hyrje/dalje - 5/1, lidhës të praruar prej ari; altoparlant A / B; dalje për kufje; lidhje HEOS e përputhshme me IR / IP.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
4951035069653
Fuqi për kanal W:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
434
Kodi:
DRA800HBSP
Komandë:
Konsumi maksimal W:
220
Lansuar më:
13. 9. 2019
Lartësia mm:
151
Marrës:
DAB, DAB+, FM
Marrës FM AM:
Mbështetje për 4K UHD:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve channel:
2
Pesha kg:
8.6
Porte hyrëse dhe dalëse:
Koaksial, HDMI, për kufje, optik, fono, para dalje për Subwoofer, RCA, USB
Prodhuesi:
Denon
Raporti zë-në-sinjal dB:
98
Spotify:
Trashësia mm:
339
WiFi:

Bashkangjitja Marrës Denon DRA-800H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE