Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Platforma DAB Radio Hama DIT2010

Kodi i produktit:
198363
EAN:
4047443318725
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
Kodi i prodhuesit:
54833
Lansuar:
13 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
183.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është një platformë për dëgjimin e qindra mijëra stacioneve të radios në internet. Përfshin lidhëse me kufje dhe altopartalant stereo. Karakteristikë e produktit është lidhja me internet përmes së cilës transferohet muzika nga telefoni juaj i mençur, tableti apo pajisje të tjera të ngjashme elektronike. Dëgjoni më shumë se 20,000 radio stacione. Ekzistojnë 30 vende të caktuara për t’i ruajtur stacionet tuaja të preferuara. Ofrohet bashkë me një telekomandë si dhe plotësohet me funksionin e alarmit dhe funksionit të ashtuquajtur Snooze.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443318725
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
Kodi i prodhuesit:
54833
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
300
Marrës:
DAB+
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
2 810
Prodhuesi:
Hama
Trashësia [mm]:
70

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE