Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Denon DNP-730, e argjendtë

Kodi i produktit:
169389
EAN:
4951035054468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
434
Kodi i prodhuesit:
DNP-730AE, S
Lartësia [mm]:
73

Si të porosisim në Gjirafa50?

387.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radio Network Audio Player Denon DNP-730 është një pajisje e shkëlqyeshme për luajtjen e muzikës nga ndonjë rrjet. Me të mund të dëgjoni një gamë të gjerë të radio stacioneve në internet, përmbajtje online apo ndonjë përmbajtje rrjeti NAS. Dizajni i menduar mirë ofron një rrugë shumë të shkurtër të sinjalit që e bënë të mundur që zëri të riprodhohet i pandryshueshëm si dhe pa humbjen e pastërtisë së tij. Radio Network player Denon DNP-730 është e përshtatshme me WMA, MP3, WAV, AAC, FLAC, WMA Lossless (Transcode), FLAC HD 192/24, ALAC (Apple Lossless). Është e certifikuar për rrjetin DLNA 1.5 dhe përkrah radion në Internet, AirPlay dhe Spotify. Për kontrollim të radios mund të përdoret aplikacioni kontrollues Denon Remote App.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4951035054468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
434
Kodi i prodhuesit:
DNP-730AE, S
Lartësia [mm]:
73
Pesha [g]:
2 900
Prodhuesi:
Denon
Trashësia [mm]:
297

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE