Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Hama DIR3110

Kodi i produktit:
198360
EAN:
4007249548245
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
293
Kodi i prodhuesit:
54824
Lansuar:
13 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
204.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një radio digjitale me antenë, e cila përmban një ekran me ngjyra LCD, aftësi për të lidhur kufje dhe altoparlant. Kjo pajisje transmeton më shumë se 20.000 stacione. Mund të vendosni stacionet e juaja të preferuara. Gjithashtu ju mund të kurdisni alarmin për zgjim me ndihmën e kësaj pajisjeje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4007249548245
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
293
Kodi i prodhuesit:
54824
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
145
Marrës:
DAB+
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Hama
Trashësia [mm]:
123

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE