Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio player Denon DNP-800NE, i zi

Kodi i produktit:
251081
AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4951035065778
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
434

Si të porosisim në Gjirafa50?

489.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni në maksimum këngën tuaj të preferuar përmes Denon DNP-800NE që ofron zë me kualitet të lartë. Radioja mbështet teknologjitë Bluetooth, AirPlay 2 dhe Wi-Fi që të zgjidhni më lehtë këngën e rradhës që doni ta dëgjoni dhe ju lejon të lidheni me çfarëdo pajisje Zëri i qartë dhe me kualitet të lartë vjen nga procesori i avancuar AL32 Plus që ju ofron eksperiencë të paharrueshme gjatë përdorimit të saj. Ju mund lehtësisht ta kontrolloni Denon përmes Amazon Alexa si softuer që pranon urdhëra përmes zërit ose përmes aplikacionit pa pagesë HEOS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4951035065778
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
434
Kodi:
DNP800NEB
Lansuar:
13. 12. 2018
Lartësia [mm]:
107
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
3.9
Porte hyrëse dhe dalëse:
Optike, RCA, RJ-45
Prodhuesi:
Denon
Spotify:
Trashësia [mm]:
312
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE