Radio player Denon DNP-800NE, i zi

Kodi i produktit:
251081
AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4951035065778
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
434

Si të porosisim në Gjirafa50?

559.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Bluetooth:
EAN:
4951035065778
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
434
Kodi:
DNP800NEB
Lansuar:
13. 12. 2018
Lartësia [mm]:
107
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
3.9
Porte hyrëse dhe dalëse:
Optike, RCA, RJ-45
Prodhuesi:
Denon
Spotify:
Trashësia [mm]:
312
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE