Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë me alarm Sencor SDC 4600 GN

Kodi i produktit:
223304
EAN:
8590669229604
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669229604
Prodhuesi:
Sencor

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor është krijues i shumë llojeve të pajisjeve elektonike nga telefonat mobil te DVD-të dhe televizorët. Në këtë rast iu sjellë orën digjitale me alarm të quajtur SDC 4600. Ora është e pajisur me ekran 1.5 cm, alarm,zë sinjalizues dhe mundësi të përshtatjes së bardhësisë së ekranit. Ora posedon edhe port USB (5V /2.1A), mbushës ndësa bateria e llojit Cr-2032 3V nuk përfshihet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669229604
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669229604
Prodhuesi:
Sencor

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE