Radio Hyundai PPR 310 BO, e zezë-kaftë

Kodi i produktit:
179896
EAN:
8592417054469
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUPPR310BO
Lansuar:
30 Tetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Hyundai ju ofron Radio me model AM / FM dhe mundësi ndryshimi të kanaleve me butonë dhe rrotë, pajisja ka interior klasik dhe punën altoparlantë dhe po ashtu ka sistemin e përdorimit të kufjeve për dëgjim privat. Pajisja punon me 2 bateri AA ka dimensione 10.8 x 6.5 x 2.8 cm dhe peshon 81 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417054469
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUPPR310BO
Lansuar:
30 Tetor 2015
Marrës:
AM, FM
Ngjyra:
Zezë, portokalli
Përmasat [H x W mm]:
65 x 110 x 30
Pesha [g]:
79
Prodhuesi:
Hyundai
Slot për bateri:
2x AA
Teknologjia:
Port dalës për kufje

Bashkangjitja Radio Hyundai PPR 310 BO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE