Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio Hyundai PR 100B Retro, e bardhë-rozë

Kodi i produktit:
157655
EAN:
8592417010175
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUPR100B
Marrës:
AM, FM

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Hyundai ju ofron Radio me model AM / FM dhe mundësi ndryshimi të kanaleve me butonë dhe rrotë, pajisja ka interior klasik dhe punën me altoparlantë 1W dhe ka sistem hyrës AUX për kufje. Pajisja përkrahë sistemin standard të marrjes së energjisë elektrike 230 V ka dimensione 250 x 210 x 75 mm dhe peshon 690 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417010175
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUPR100B
Marrës:
AM, FM
Ngjyra:
Bezhë
Përmasat [H x W mm]:
250 x 210 x 70
Pesha [kg]:
0,6
Prodhuesi:
Hyundai
Slot për bateri:
4x LR14 (C)
Teknologjia:
AUX (hyrëse), port dalës për kufje

Bashkangjitja Radio Hyundai PR 100B Retro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE