Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Hyundai PR 200B

Kodi i produktit:
157654
EAN:
8592417007618
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUPR200B
Marrës:
AM, FM

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radio Hyndai PR 200B ka një dizajn të thjesht, elegant, dekorativ dhe ka përmasa të vogla e cila mundëson një përshtatje në çdo ambient të cilën e vendosni dhe posedon opsionin për bateri. Radio ka një ekran LCD, akordin për kufje dhe funksionin për vendosjen e alarmit. Radio ka një altoparlant dhe është e pajisur me FM / AM. Radio gjithashtu ka prizën standarde elektrike 230 V, nëse nuk dëshironi ta përdorni baterinë e cila është e tipit C. Radio peshon 630 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417007618
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUPR200B
Marrës:
AM, FM
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
236 x 215 x 57
Pesha [g]:
760
Prodhuesi:
Hyundai
Slot për bateri:
4x LR14 (C)
Teknologjia:
Port dalës për kufje

Bashkangjitja Radio Hyundai PR 200B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE