Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio Hyundai PR 471 PLL SU BS, e zezë

Kodi i produktit:
199861
EAN:
8592417061009
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUPR471PLLSUBS
Lansuar:
8 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Radioja Hyundai PPR 310 BG paraqet një produkt të thjeshtë dhe të bartshëm me dekor tërheqës. Përmes këtij produkti, mundësohet dëgjimi i radios kurdo dhe kudo që dëshironi. Produkti është i pajisur me një akordues FM/AM për dëgjimin e radios. Për dëgjim privat të muzikës mund të lidhni kufjet me këtë pajisje e cila poashtu ka port për lidhje të USB-së ose MicroSD memorie. Kjo pajisje furnizohet me përmes prizës elektrike me 230V ose përdor bateritë e tipit C. Pesha e kësaj radioje është 620 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417061009
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUPR471PLLSUBS
Lansuar:
8 Tetor 2016
Marrës:
FM
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për memorie:
50
Përmasat [H x W mm]:
210 x 140 x 50
Pesha [kg]:
0,717
Prodhuesi:
Hyundai
Slot për bateri:
3x LR14 (C)
Teknologjia:
Micro SD, USB, port dalës për kufje

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE