Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Roadstar TRA-2235 / BK

Kodi i produktit:
179731
EAN:
7621800031617
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TRA-2235/BK
Lansuar:
17 Tetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja portative Roadstar TRA-2235 është e thjeshtë por elegante. Falë madhësisë kompakte dhe dy mundësive të ndryshme për furnizim me energji, ajo mund të përdoret si në shtëpi, ashtu edhe gjatë udhëtimeve. Kjo pajisje është mono radio e cila posedon një altoparlant dhe ka performancë prej 0.8 W RMS. Radioja është e pajisur me frekuencë FM dhe ka një port për lidhje me kufje, i cili iu mundëson të dëgjoni muzikë në mënyrë private dhe pa pengesa. Ka peshë prej 0.497 kg dhe dimensione prej 210 x 118 x 90 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7621800031617
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TRA-2235/BK
Lansuar:
17 Tetor 2015
Marrës:
FM
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
210 x 118 x 90
Pesha [kg]:
0,5
Prodhuesi:
Roadstar
Slot për bateri:
4x UM-3 (AA)
Teknologjia:
Port dalës për kufje

Bashkangjitja Radio Roadstar TRA-2235 / BK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE