Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio Sencor SRD 1100 W, e bardhë

Kodi i produktit:
221460
EAN:
8590669222063
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRD 1100 W
Lansuar:
31. 8. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Radio kompakte, me peshë të lehtë, rrip praktik, sipërfaqe të gomëzuar për minimizim të rrëshqitjes. Radioja është e pajisur me një antenë teleskopike për marrjen e radios FM dhe AM, akordim analog dhe një dalje me 3.5 mm jack, duke ju lejuar të dëgjoni vetëm radio privatisht pa shqetësime për mjedisin tuaj. Specifikimet teknike të radios janë : FM 87.5 - 108 MHz, AM 530-1600 kHz, fuqia e daljes 0.3 W RMS, furnizimi me energji 2x 1.5V AAA. Dimensionet e radios janë 61 x 122 x 27 mm, peshon 82 g dhe ka ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669222063
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRD 1100 W
Lansuar:
31. 8. 2017
Marrës:
AM, FM
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat [H x W mm]:
61 x 122 x 27
Pesha [g]:
82
Prodhuesi:
Sencor
Slot për bateri:
2x LR3 (AAA)
Teknologjia:
Port dalës për kufje

Bashkangjitja Radio Sencor SRD 1100 W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE