Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Sencor SRD 215 B

Kodi i produktit:
145477
EAN:
8590669117826
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRD 215 W
Lansuar:
31 Janar 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radio portative Sencor SRD 215 B, është një pajisje e thjeshtë por elegante, që ka dimensione kompakte dhe bateri të ri-karikueshme shumë të fuqishme. Dëgjoni radio dhe MP3 files kurdo që dëshironi me anë të radios portative Sencor SRD 215th B. Përmes kësaj pajisjeje ju mund të dëgjoni radio stacionet FM/AM. Kjo pajisje ka një antenë teleskopike me ndjeshmëri të lartë. Falë portit USB dhe portit për kartelë microSD ju mund të lidhni pajisje të ndryshme. Kjo pajisje gjithashtu ka një akord jack për lidhjen e kufjeve. Parametrat e radios janë 72 x 110 x 29 mm dhe peshon 250 g , dhe konsumon energji 2 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669117826
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRD 215 W
Lansuar:
31 Janar 2014
Marrës:
FM
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat [H x W mm]:
110 x 72 x 29
Pesha [g]:
250
Prodhuesi:
Sencor
Slot për bateri:
E integruar
Teknologjia:
Micro SD, USB, port dalës për kufje

Bashkangjitja Radio Sencor SRD 215 B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE