Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Sencor SRD 6400

Kodi i produktit:
221461
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SRD 6400 është një radio portative me antenë teleskopike, DAB + tuner dhe FM Band III me të cilën ju mund të shijoni dëgjimin me zë të lartë dhe cilësor në çdo kohë, kudo. Në rast se nuk dëshironi ose nuk mund të dëgjoni radion me zë, mund të përdorni kufjet me jack 3.5 mm. Specifikat: DAB tuner (174.928 - 239.200 MHz), FM Band III (87.5-108 MHz), akordim PLL, ekran LCD Matrix DOT, antenë teleskopike, ekran 12/24, bateri 1000 mAh, fuqi dalëse 1.5 W RMS, 3.5mm jack për kufje dhe mikro USB 5V port mbushës. Përmasat 170 x 100 x 35 mm, kurse pesha 0.3 kg.

Vlerësimet

Bashkangjitja Radio Sencor SRD 6400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE