Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Sencor SRD 6600

Kodi i produktit:
205723
EAN:
8590669207442
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRD 6600
Lansuar:
31 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radio e thjeshte, për të dëgjuar radio-stacionet e juaja të preferuara! Vjen me dizajn elegant dhe të thjeshtë, si dhe është lehtë i përdorshëm dhe nuk zë shumë vend në dekorin tuaj të përditshëm shtëpiak.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669207442
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRD 6600
Lansuar:
31 Janar 2017
Marrës:
DAB, DAB+, FM
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hapësirave për memorie:
20
Përmasat [H x W mm]:
247 x 157 x 60
Pesha [g]:
680
Prodhuesi:
Sencor
Slot për bateri:
E integruar
Teknologjia:
Port hyrës AUX

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE