Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio SONY CFD-S70, e bardhë

Kodi i produktit:
187576
EAN:
4548736026612
Ngjyra:
Bardhë
Trashësia [mm]:
212
Slot për bateri:
6x LR14 (C)
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
118.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony CFD-S70 është radio shumë funksionale që pranon edhe kaseta. Kjo radio ka një dizajn modern dhe shumë elegant dhe e cila ka një inçizues të kualitetit të lartë. Radioja pranon audio të formateve MP3, CDDA, CD-R/RW dhe WMA. Ka një akordus FM/AM me frekuencë të integruar që kap valë prej 87.5-108MHz. Po ashtu ka një dalje për kufje. Mbushja me energji bëhet përmes 6 baterive të madhësisë C. Baterinë e mban deri 23 orë. Radioja ka një peshë të lehtë prej 1.9 kg dhe dimensione 310 x 140 x 212 mm, që e bëjnë të mundshme bartjen e radios me vete ngado që shkoni. Veçori e mirë e kësaj radioje është edhe konsumimi i ulët i energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736026612
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Formate audio:
MP3, WMA
Fuqi për kanal [W]:
1,7
Fuqia RMS [W]:
3,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
310
Kodi i prodhuesit:
CFDS70W.CET
Lansuar:
16 Mars 2016
Lartësia [mm]:
140
Marrës:
AM, FM
Mbështet mediat:
CD-R/RW
Ngjyra:
Bardhë
Numri i hapësirave për memorie:
30
Pesha [g]:
1 900
Pesha [kg]:
1,9
Portet dalëse:
Port për kufje
Portet hyrëse:
Port hyrës AUX
Prodhuesi:
Sony
Slot për bateri:
6x LR14 (C)
Trashësia [mm]:
212
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Radio SONY CFD-S70 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE