Radio Sony XDR-S61D, e zezë

Kodi i produktit:
221902
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

164.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja digjitale popullore DAD e Sony-it është e thjeshtë, por shumë elegante në shtëpi dhe në pajisje, falë madhësisë së saj kompakte dhe peshës së ulët. Përshtatësi AC ose bateritë 4x AA (nuk përfshihen) sigurojnë energji. Dëgjoni radio FM ose DAB (DAB +) kudo që dëshironi me një radio portative nga SONY. Mund ta caktoni radion për t'u fikur dhe për t'ju zgjuar si ta keni nevojë. DAB / DAB + / FM Sintonizues. Dizajn i lehtë dhe i lëvizshëm. Pesë butona të drejtpërdrejtë për stacionet DAB dhe FM. Alarmi dhe kohëmatësi i ndezjes. Fuqia sigurohet nga 4 bateri AA ose një përshtatës (nuk përfshihen). Fuqia dalëse 1.5W.

Vlerësimet

Bashkangjitja Radio Sony XDR-S61D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE