Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio Sony XDR-S61D, e zezë

Kodi i produktit:
221902
EAN:
4548736056381

Si të porosisim në Gjirafa50?

143.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja digjitale popullore DAD e Sony-it është e thjeshtë, por shumë elegante në shtëpi dhe në pajisje, falë madhësisë së saj kompakte dhe peshës së ulët. Përshtatësi AC ose bateritë 4x AA (nuk përfshihen) sigurojnë energji. Dëgjoni radio FM ose DAB (DAB +) kudo që dëshironi me një radio portative nga SONY. Mund ta caktoni radion për t'u fikur dhe për t'ju zgjuar si ta keni nevojë. DAB / DAB + / FM Sintonizues. Dizajn i lehtë dhe i lëvizshëm. Pesë butona të drejtpërdrejtë për stacionet DAB dhe FM. Alarmi dhe kohëmatësi i ndezjes. Fuqia sigurohet nga 4 bateri AA ose një përshtatës (nuk përfshihen). Fuqia dalëse 1.5W.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4548736056381

Bashkangjitja Radio Sony XDR-S61D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE