Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Sony XDR-S61D, me bateri, e kuqe

Kodi i produktit:
221904
EAN:
4548736056411
Energji:
Bateri, me rrymë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
XDRS61DR.EU8
Marrës:
DAB, DAB+, FM

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
133.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja dixhitale popullore DAD e Sony-it është e thjeshtë, por shumë elegante në shtëpi dhe në pajisje, falë madhësisë së saj kompakte dhe peshës së ulët. Dëgjoni radio FM ose DAB (DAB +) kudo që dëshironi me një radio portative nga SONY. Mund ta caktoni radion për t'u fikur dhe për t'ju zgjuar si ta keni nevojë. DAB / DAB + / FM Sintonizues . Dizajn i lehtë dhe i lëvizshëm. Pesë butona të drejtpërdrejtë për stacionet DAB dhe FM. Alarmi dhe kohëmatësi i ndezjes. Fuqia sigurohet nga 4 bateri AA ose një përshtatës (nuk përfshihen). Fuqia dalëse 1.5W. Dalja e kufjeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736056411
Energji:
Bateri, me rrymë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
XDRS61DR.EU8
Marrës:
DAB, DAB+, FM
Ngjyra:
Kuq
Numri i hapësirave për memorie:
5
Përmasat [H x W mm]:
227 x 139 x 95
Pesha [kg]:
1.04
Prodhuesi:
Sony
Slot për bateri:
4x LR6 (AA)
Teknologjia:
AUX (hyrës), port dalës për kufje
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Radio Sony XDR-S61D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE