Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio Sony XDR-S61D, pa bateri, e kuqe

Kodi i produktit:
221904
EAN:
4548736056411
Energji:
Bateri, me rrymë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
XDRS61DR.EU8
Marrës:
DAB, DAB+, FM

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
133.50 
Ju kurseni : 8.00   (6%)
125.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një radio e thjeshtë, por shumë elegante për shtëpi dhe udhëtime, falë madhësisë së saj kompakte, peshës së lehtë dhe adapterit AC ose bateritë 4x AA (bateritë nuk përfshihën) që sigurojnë energji. Ka pesë butona të drejtpërdrejtë për stacionet DAB dhe FM, si dhe alarm dhe kohëmatës për fikje. Poashtu, fuqia e saj dalëse është 1.5W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736056411
Energji:
Bateri, me rrymë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
XDRS61DR.EU8
Marrës:
DAB, DAB+, FM
Ngjyra:
Kuq
Numri i hapësirave për memorie:
5
Përmasat [H x W mm]:
227 x 139 x 95
Pesha [kg]:
1.04
Prodhuesi:
Sony
Slot për bateri:
4x LR6 (AA)
Teknologjia:
AUX (hyrës), port dalës për kufje
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Radio Sony XDR-S61D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE