Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio TechniSat DigitRadio 360 IR

Kodi i produktit:
226470
EAN:
4019588899001
Energji:
Me energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RATECH360IR
Lansuar:
16. 11. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

259.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DigitRadio 360 IR është një radio moderne, kompakte DAB + nga TechniSat që impresionon me pamjen e saj, një sërë veçorish praktike dhe, mbi të gjitha, funksionimin e thjeshtë. Radioja do t'ju habisë me tingullin e saj fantastik 10W të prodhuar nga dy altoparlantë të fuqishëm me një mbulesë të vërtetë të drurit dhe një gamë të gjerë burimesh të ndryshme muzikore. Gjithashtu, ju mund ta përdorni radion për të dëgjuar radio DAB +, radiot e internetit, telefonat e menqur, serverat NAS, etj. Në sajë të mbështetjes Wi-Fi ju mund të dëgjoni muzikë madje edhe nga pajisje të tjera UPnP në rrjet. Përveç kësaj, radio gjithashtu mbështet Spotify, Multiroom, dhe gjithashtu punon si një orë me zile. Dimensionet e saj janë 350 x 122 x 210 mm dhe peshon 2.35 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4019588899001
Energji:
Me energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RATECH360IR
Lansuar:
16. 11. 2017
Marrës:
DAB, DAB+, FM
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për memorie:
20
Përmasat [H x W mm]:
350 x 122 x 210
Pesha [kg]:
2.35
Prodhuesi:
TechniSat
Teknologjia:
AUX (hyrës), RJ-45, USB, port dalës për kufje
Ueb-i i prodhuesit:
Technisat.com

Bashkangjitja Radio TechniSat DigitRadio 360 IR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE