Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Yamaha T-S500, e argjendtë

Kodi i produktit:
149347
EAN:
4957812462594
Energji:
Me rrymë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4957812462594
Marrës:
AM, FM

Si të porosisim në Gjirafa50?

335.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Audio sistemi Yamaha ju sjell performancë superiore të zërit. Kualiteti i çdo pjese si dhe mënyra se si punojnë mes vete përcaktojnë kualitetin e jashtzakonshëm të zërit. Kjo radio nga Yamaha ka dizajn të thjeshtë, por të sofistikuar, si dhe punon në frekuencat FM dhe AM. Linjat elegante përputhen në mënyrë të përkryer me pajisjet tjera audio. Ajo përbëhet nga pjesë të testuara dhe të zgjedhura me kujdes, kurse butonët e thjeshtë mundësojnë funksionim të shpejtë me të.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4957812462594
Energji:
Me rrymë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4957812462594
Marrës:
AM, FM
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hapësirave për memorie:
40
Përmasat [H x W mm]:
435 x 87 x 306
Pesha [kg]:
3,2
Prodhuesi:
Yamaha
Teknologjia:
RCA/Cinch (dalës)
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE