Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Denver IR-130

Kodi i produktit:
258197
DLNA:
EAN:
5706751040825
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
187
Kodi:
Dir130

Si të porosisim në Gjirafa50?

92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radio Denver me rrjet portative dhe me ekran me ngjyra TFT 2.4", i cili operon me fuqi 3 Watt RMS. Kjo radio mund të lidhet me internet përmes teknologjisë WiFi 802.11 b / g / n, si dhe është plotësisht kompatibile me transmetime UPnP dhe DLNA. Radioja luan fajle të llojeve MP3, WMA, AAC, AAC + dhe formatet FLAC. Po ashtu. ka alarm dhe orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DLNA:
EAN:
5706751040825
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
187
Kodi:
Dir130
Lansuar:
29. 3. 2019
Lartësia [mm]:
120
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
1 951
Trashësia [mm]:
118
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE