Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio Denver IR-130

Kodi i produktit:
258197
DLNA:
EAN:
5706751040825
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
187
Kodi:
Dir130

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radio Denver me rrjet portative dhe me ekran me ngjyra TFT 2.4", i cili operon me fuqi 3 Watt RMS. Kjo radio mund të lidhet me internet përmes teknologjisë WiFi 802.11 b / g / n, si dhe është plotësisht kompatibile me transmetime UPnP dhe DLNA. Radioja luan fajle të llojeve MP3, WMA, AAC, AAC + dhe formatet FLAC. Po ashtu. ka alarm dhe orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DLNA:
EAN:
5706751040825
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
187
Kodi:
Dir130
Lansuar:
29. 3. 2019
Lartësia [mm]:
120
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
1 951
Prodhuesi:
Denver
Trashësia [mm]:
118
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE