Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio Denver TCU-211, e zezë

Kodi i produktit:
258198
EAN:
5706751040320
Lloji:
C
Slot për bateri:
6x C (UM2/LR14)
Prodhuesi:
Denver
Portet hyrëse:
3.5mm jack, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Radio Denver TCU-211 me stil dhe dizajn elegant ofron disa opsione të lehta për të ndëgjuar muzikën tuaj të preferuar. Kjo lehtësi mundësohet nga portet të cilat përmban pajisja (marrësi FM, hapësirë për CD, luajtësin e kasetave dhe nga porti dalës AUX). Dimensione e kësaj radioje janë kompakte 21,6 x 10,7 x 23,5 cm dhe ka peshë prej 1,18 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5706751040320
Energji:
Me bateri, me rrymë
Formate audio:
MP3
Fuqi për kanal [W]:
1
Fuqia RMS [W]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
216
Kodi:
Dtcu211b
Lansuar:
29. 3. 2019
Lartësia [mm]:
107
Lloji:
C
Marrës:
FM
Mbështet mediat:
CD, CD-R/RW
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1.2
Portet hyrëse:
3.5mm jack, USB
Prodhuesi:
Denver
Slot për bateri:
6x C (UM2/LR14)
Trashësia [mm]:
235

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE