Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio GPO Brooklyn, e argjendë

Kodi i produktit:
251062
Bluetooth:
Mbështet mediat:
CD, CD-R/RW, kaseta
Trashësia [mm]:
140
Slot për bateri:
E integruar
Prodhuesi:
GPO

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
287.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gëzoni dizajnin retro të viteve '80 dhe në të njëjtën kohë teknologjinë moderne të shekullit të 21 me radion GPO që ju jep pikërisht atë që ju nevojitet. Cilësia e zërit, shumë burime muzikore dhe stili unik e bëjnë këtë radio shumë të veçantë. Dy altoparlantë të fuqishëm ofrojnë tingull superiore - 40W. dhe GPO Brooklyn gjithashtu mbështet lidhjen e pajisjeve përmes Bluetooth, deri në 10 metra, si dhe riprodhimin USB,si dhe DAB / DAB + dhe FM. Bateria zgjat deri në 4 orë dhe ju mund ta karikonk për 1.5 orë. Pajisja është në përputhje me Westwood GPO dhe Westwood Mini GPO.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
5060237571723
Energji:
Me bateri, me rrymë
Fuqi për kanal [W]:
40
Fuqia RMS [W]:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
600
Kodi:
GPO44
Lansuar:
12. 12. 2018
Lartësia [mm]:
300
Marrës:
DAB, DAB+, FM
Mbështet mediat:
CD, CD-R/RW, kaseta
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
10
Portet dalëse:
Port për kufje
Portet hyrëse:
Audio hyrës (RCA), AUX (hyrës), USB
Prodhuesi:
GPO
Slot për bateri:
E integruar
Trashësia [mm]:
140
Ueb-i i prodhuesit:
Gporetro.com

Bashkangjitja Radio GPO Brooklyn edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE