Radio Hyundai RAC 518 PLLBO, me orë me alarm, zi e portokalli

Kodi i produktit:
221668
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

€21.50 * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me : deri në 12 këste pa kamatë për vetëm €1.79 në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE