Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio Hyundai TRC 533 AU3BR, e kuqe / zezë

Kodi i produktit:
199868
EAN:
8592417059594
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Formate audio:
MP3, WMA
Fuqi për kanal [W]:
1,2
Fuqia RMS [W]:
2,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hyundai TRC 533 AU3BR është një radio kasetë portative me një dizajn interesant në formë rrumbullake. Radioja ka një disk optik që pranon edhe CD-të klasike, CD-R dhe CD-RW, për të dëgjuar këngë të formatit MP3. Radioja përmban edhe një mbushës për kaseta dhe ka një akordues digjital që shërben për kapjes e frekuencave FM nga radio stacione të ndryshme. Radioja ka edhe një vend për kufje që shërben për të dëgjuar muzikë edhe kur jeni duke udhëtuar. Bateritë që kjo radio përdor janë të tipit C. Radioja peshon 1.3 kg dhe mund të mbushet me energji përmes një prize elektrike 230 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417059594
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Formate audio:
MP3, WMA
Fuqi për kanal [W]:
1,2
Fuqia RMS [W]:
2,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUTRC533AU3BR
Marrës:
FM
Mbështet mediat:
CD-R/RW
Ngjyra:
Zezë, e kuqe
Numri i hapësirave për memorie:
30
Portet dalëse:
Port për kufje
Portet hyrëse:
Port hyrës AUX, USB
Prodhuesi:
Hyundai
Slot për bateri:
6x UM-2 (C)

Bashkangjitja Radio Hyundai TRC 533 AU3BR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE