Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio portative Sencor SPT 280, e zezë/hirtë

Kodi i produktit:
164224
EAN:
8590669153732
Marrës:
FM
Tag ID3:
Slot për bateri:
8x UM-1 (D)
Portet hyrëse:
3.5mm jack, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kush nuk i njeh incizuesit klasik të cilët ndryshuan me kohën? Ata u pajisën me komponentë për të luajtur muzikat tuaja ose të dëgjoni radio stacionin tuaj të preferuar. Sencor SPT 280 ka një disk optik që mund të pranoj disqet sikur janë CD-R dhe CD-RW. Mund të luaj jo vetëm tinguj me zë klasik por edhe të formatit MP3. Radioja e ka edhe mundësinë e lidhjes me USB. Altoparlantët e brendshëm punojnë me fuqi 2x 9W dhe 16W në total. Pajisja ka edhe mundësinë e lidhjes me kufje. Dimensionet e pajisjet janë 162 x 513 x 287 mm dhe peshë 3.5 kg. Furnizimi me energji elektrike bëhet me adapter AC ose mund të përdoret bateritë (8 x 1.5 V madhësi D ose UM 1 (e pa përfshirë).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669153732
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Formate audio:
MP3
Fuqi për kanal [W]:
8
Fuqia RMS [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
513
Kodi i prodhuesit:
8590669153732
Komandë:
Lansuar:
2 Dhjetor 2014
Lartësia [mm]:
162
Marrës:
FM
Mbështet mediat:
CD
Ngjyra:
Zezë, argjend
Numri i hapësirave për memorie:
20
Pesha [kg]:
3,5
Portet dalëse:
Port për kufje
Portet hyrëse:
3.5mm jack, USB
Slot për bateri:
8x UM-1 (D)
Tag ID3:
Trashësia [mm]:
287

Bashkangjitja Radio portative Sencor SPT 280 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE