Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio stereo Sencor SPT 5280

Kodi i produktit:
225260
Bluetooth:
Marrës:
FM
Tag ID3:
Slot për bateri:
8x LR20 (D)
Prodhuesi:
Sencor

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radio stereo Sencor SPT 5280 do iu mundësoj të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar në kualitetin më të lartë nëpërmjet 4 autoparlantëve ( 2x broadband dhe 2x të lartë) me fuqi 16W RMS. Produkti ka të integruar teknologjinë FM Radio, platformën Bluetooth dhe portet USB dhe aux jack në mënyrë që të dëgjoni muzikë nga pajisjet tuaja SMART direkt në radio, ka lexuesin e CD-ve dhe kasetave si dhe vjen me telekomandën e vet për kontroll nga larg dhe pa mund. Madhësia e tij është 513 x 162 x 287 mm dhe ka peshë 3.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8590669233458
Energji:
Bateri, me rrymë
EQ:
Formate audio:
MP3
Fuqi për kanal [W]:
8
Fuqia RMS [W]:
16+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
513
Kodi i prodhuesit:
SPT 5280
Komandë:
Lansuar:
31. 10. 2017
Lartësia [mm]:
162
Marrës:
FM
Mbështet mediat:
CD-R/RW
Ngjyra:
Hiri
Numri i hapësirave për memorie:
20
Pesha [kg]:
3.5
Portet dalëse:
Port për kufje
Portet hyrëse:
Port hyrës AUX, USB
Prodhuesi:
Sencor
Slot për bateri:
8x LR20 (D)
Tag ID3:
Trashësia [mm]:
287

Bashkangjitja Radio stereo Sencor SPT 5280 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE