Orë Oregon Scientific RM510

Kodi i produktit:
257070
EAN:
4891475759311
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
40
Kodi:
RM510 black
Lansuar:
14. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4891475759311
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
40
Kodi:
RM510 black
Lansuar:
14. 3. 2019
Lartësia [mm]:
74
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
88
Prodhuesi:
Oregon Scientific
Trashësia [mm]:
75
Ueb-i i prodhuesit:
Oregonscientific.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE