Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë Oregon Scientific RM510

Kodi i produktit:
257070
EAN:
4891475759311
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
40
Kodi:
RM510 black
Lansuar:
14. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një termometër modern me bateri me termometër të brendshëm (3 1.5 V AAA). Informacioni shfaqet në një ekran 51 x 51 milimetër. Afishon datën, shkurtimin për emrin e ditës dhe temperaturën. Ekziston edhe mundësia e backlighting me kohë të shkurtër me dritë blu. Vetitë kryesore Formati i orës 12/24 orë Kontroll nga sinjali radio DCF-77 Data, shkurtesa e emrit të ditës Matja e brendshme e temperaturës Bateri e fuqizuar (3 lloj 1,5 V AAA)

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4891475759311
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
40
Kodi:
RM510 black
Lansuar:
14. 3. 2019
Lartësia [mm]:
74
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
88
Prodhuesi:
Oregon Scientific
Trashësia [mm]:
75
Ueb-i i prodhuesit:
Oregonscientific.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE