Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë digjitale Sencor SDC, 4400 W

Kodi i produktit:
205708
EAN:
8590669208814
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
135
Kodi i prodhuesit:
SDC 4400 W
Lansuar:
24 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dijeni sa është ora gjatë ditës dhe natës me orën digjitale Sencor SDC 4400 W. Kutia është e pajisur me LED dritë nate, kështu edhe në errësirë të plotë, ju do ta dini se sa është ora dhe se sa kohë ju ka mbetur për të fjetur. Për të siguruar që nuk do ta humbni ndonjë takim në mëngjes, kjo orë është e pajisur me alarm i cili ju lejon që t'i zgjidhni dy alarme. Ndërsa, për gjumashët, kjo orë ofron edhe funksionin Snooze për ta vazhduar edhe pak gjumin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669208814
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
135
Kodi i prodhuesit:
SDC 4400 W
Lansuar:
24 Janar 2017
Lartësia [mm]:
68
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
260
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia [mm]:
60

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE