Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë digjitale Sencor SDC, 4400 W

Kodi i produktit:
205708
EAN:
8590669208814
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
135
Kodi i prodhuesit:
SDC 4400 W
Lansuar:
24 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dijeni sa është ora gjatë ditës dhe natës me orën digjitale Sencor SDC 4400 W. Kutia është e pajisur me LED dritë nate, kështu edhe në errësirë të plotë, ju do ta dini se sa është ora dhe se sa kohë ju ka mbetur për të fjetur. Për të siguruar që nuk do ta humbni ndonjë takim në mëngjes, kjo orë është e pajisur me alarm i cili ju lejon që t'i zgjidhni dy alarme. Ndërsa, për gjumashët, kjo orë ofron edhe funksionin Snooze për ta vazhduar edhe pak gjumin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669208814
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
135
Kodi i prodhuesit:
SDC 4400 W
Lansuar:
24 Janar 2017
Lartësia [mm]:
68
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
260
Trashësia [mm]:
60

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE