Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio me alarm Philips AJB3552

Kodi i produktit:
276502
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8712581619374
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
172
Kodi:
AJB3552/12

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo radio me alarm ka stacion FM dhe stacione digjitale DAB, DAB+ për të cilat mjafton vetëm të shkruani emrin e kanalit pa patur nevojë ta kërkoni. Përfshin senzor drite që automatikisht errëson ose ndriçon ekranin e orës gjatë ditës. Përmes teknologjisë Dynamic Boost mundeni të kënaqëni nën tingujt e basit muzikor. Melodinë e alarmit mund ta rregulloni sipas dëshirës. Përfshin poashtu kohëmatës që ju mundëson ta rregulloni orarin për dëgjimin e muzikës i cili kur përfundon ajo fiket automatikisht. Ka përmasa 63 × 92 × 172 mm .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8712581619374
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
172
Kodi:
AJB3552/12
Lansuar:
26. 11. 2019
Lartësia mm:
92
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Philips
Trashësia mm:
63
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE