Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio orë SONY ICF-C1PJ

Kodi i produktit:
152104
EAN:
4905524960624
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ICFC1PJ.CED
Lansuar:
6 Maj 2014
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo radio orë nga marka Sony është një radio orë e thjeshtë me ekran digjital që mund të përdoret nga çdokush. Siguron informacione për kohën dhe është e pajisur me alarm të dyfishtë, funksionin snooze dhe sleep si dhe me të mund të dëgjoni radio stacione të ndryshme. Kjo radio orë është e pajisur me altoparlantë dhe mundësinë e regjistrimit të 20 kanaleve të radios FM / AM. Gjithashtu ky produkt posedon një ekran, në të cilin ju mund të rregulloni nivelin e ndriçueshmërisë. Ka parametra prej 101 x 102 x 101 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524960624
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ICFC1PJ.CED
Lansuar:
6 Maj 2014
Ngjyra:
Argjendtë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE