Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio për veturë JVC KW R520

Kodi i produktit:
204539
Drive (ROM):
CD
Numri i frekuencave:
3
Tag ID3:
Subwoofer:
Slot për memorie:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
146.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A shpenzoni shumë kohë në veturë dhe njëkohësisht jeni fans i muzikës? Atëherë, me këtë pajisje, ju do ta bëni vozitjen tuaj me veturë më komode, pasi që kjo radio është kualitative dhe multifunksionale. Radioja, ndër tjerash, është e pajisur me portin AUX dhe USB, ndërsa siguron kualitet të lartë të zërit. Dimensionet e produktit janë 178 x 100 x 158 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive (ROM):
CD
EAN:
4975769434648
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x50W
Energjia maksimale [W]:
200
Formate audio:
MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4975769434648
Madhësia e radios:
2-DIN
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
3
Panel të lëvizshëm:
Jo
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
JVC
RCA (Pre-put):
2
RDS:
Slot për memorie:
Jo
Subwoofer:
Tag ID3:
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE