Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio për veturë Pioneer DEH-X6800DAB

Kodi i produktit:
176601
Bluetooth:
Jo
Niveli i zërit:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Tag ID3:
Subwoofer:

Si të porosisim në Gjirafa50?

168.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A shpenzoni shumë kohë në veturë dhe njëkohësisht jeni fans i muzikës? Atëherë, me këtë pajisje, ju do ta bëni vozitjen tuaj me veturë me komode, pasi që kjo radio është kualitative dhe multifunksionale. Radioja, ndër tjerash, është e pajisur me CD Player dhe portin USB, ndërsa nuk keni nevojë të brengoseni rreth kualitetit apo çmimit sepse kompania ka vite të tëra eksperiencë në këtë fushë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Jo
Drive (ROM):
CD
EAN:
4988028309649
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x50W
Formate audio:
AAC, MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DEH-X6800DAB
Komandë:
Jo
Lidhje direkte me iPod:
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ndalje totale e zërit (mute):
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
5
Numri i kanaleve të memorizuara:
18
Panel të lëvizshëm:
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Pioneer
RCA (Pre-put):
2
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
Jo
Subwoofer:
Tag ID3:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE