Radio për veturë Sencor SCT 3017MR

Kodi i produktit:
195305
Bluetooth:
Jo
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Tag ID3:
Subwoofer:
Jo
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Jo
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
8590669195213
Energjia maksimale (W):
4x40W
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Komand në timon:
Jo
Komandë:
Lansuar:
22 Korrik 2016
Lidhje direkte me iPod:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Panel të lëvizshëm:
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Sencor
RCA (Pre-put):
1
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
MMC, SD
Stacionet e memorizuara AM:
12
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Jo
Tag ID3:
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE