Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Sencor SCT 5051BMR

Kodi i produktit:
221642
Bluetooth:
Numri i frekuencave:
2
Stacionet e memorizuara FM:
18+
Stacionet e memorizuara AM:
12
Slot për memorie:
MMC, SD

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor sjellë radio të sistemeve stereo të makinave që do të ju tërheqin falë performancës së mirë, karakteristikave shumë të fuqishme dhe çmimit të arsyeshëm. Avantazhi i Sencor SCT 5051BMR është teknologjia Bluetooth e integruar për transferimin e muzikës dhe trajtimin e thirrjeve. Përveç dëgjimit të radios, mund të dëgjoni muzikë të formateve MP3, WMA, FLAC, WAV dhe AAC nga pajisjet e jashtme të ruajtjes si USB. Gjithashtu mund të përdorni kartën SD / MMC. Pajisja është e pajisur me një ekran LCD të cilësisë së lartë. Ndriçimi i butonit mund të vendoset sipas preferencave tuaja, gjithsej ka gjashtë ngjyra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
64454654546545646545
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x40W
Energjia maksimale [W]:
160
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SCT 5051BMR
Madhësia e radios:
1-DIN
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Numri i frekuencave:
2
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Panel të lëvizshëm:
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Sencor
RDS:
Slot për memorie:
MMC, SD
Stacionet e memorizuara AM:
12
Stacionet e memorizuara FM:
18+
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE